{menu_grou
p}

 

SUSISIEKITE SU MUMIS

Naujoji uosto g. 8A, 
92119 Klaipėda

Biudžetinė įstaiga. Juridinio asmens kodas: 188752740,
Duomenys apie įstaigą kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. 
PVM mokėtojo kodas
LT100001121512  

Tel.    (8 46)  31 0660
Faks.  (8 46)  25 7745

 

 

       
       
Logotipas
2017-09-13  Sutarta kaip pagerinti žuvininkystės duomenų rinkimą
2017-09-13 Sutarta kaip pagerinti žuvininkystės duomenų rinkimą

 

Šių metų rugsėjo 4–8 dienomis Žuvininkystės tarnybos prie Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos specialistė Irina Jakovleva, kartu su kolegomis iš Vokietijos, Latvijos, Lenkijos, Danijos, Suomijos, Švedijos ir Estijos, dalyvavo Suomijos mieste Turku surengtame Baltijos jūros regioninio koordinavimo susitikime (RCM Baltic).

 

Vienas iš pagrindinių susitikimo tikslų buvo sukurti naują Komisijos Parlamento ir Tarybos reglamentą (ES) 2017/1004 (ES) Baltijos regiono šalims narėms, kuriuo panaikinamas Tarybos reglamento (EB) Nr. 199/2008 nuostatų įgyvendinimas dėl Sąjungos sistemos, skirtos žuvininkystės duomenims rinkti, tvarkyti ir naudoti žuvininkystės sektoriuje bei mokslinėms rekomendacijoms dėl bendros žuvininkystės politikos rengti. Susitikimo dalyvių sprendimu Regioninio koordinavimo susitikimas (RCM) buvo pertvarkytas į Regioninio koordinavimo grupę (RCG), sudarytą iš Baltijos jūros regiono valstybių narių, Komisijos ir Tarptautinė jūrų tyrinėjimo tarybos (ICES) ekspertų. Regioninė koordinavimo grupė koordinuos duomenų rinkimo veiklą tarp Baltijos jūros regiono valstybių narių.

 

Susitikimo metu buvo parengtos Regioninio koordinavimo grupės veiklos darbo tvarkos taisyklės, svarstomi regioninių darbo planų, iš dalies keičiančių nacionalinius darbo planus, parengimo terminai bei aptartos išlaidų už Baltijos jūroje atliekamus mokslinius tyrimus pasidalijimo sąlygos.

 

Kitas grupės susitikimas planuojamas 2018 m. rugsėjo mėnesį Lietuvoje.

 

 

 
Atgal   Spausdinti  

© ŽUVININKYSTĖS TARNYBA. Visos teisės saugomos.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smart Web sistema.